Зробіть кухню улюбленим місцем вашої жінки

04.09.2017

Зробіть кухню улюбленим місцем вашої жінки

Кухня - важливе місце в будинку. Якщо немає вітальні, саме там збирається вся родина, друзі або родичі. Кухню потрібно оформлювати так, щоб там усе було затишно й гармонійно. Зона приготування їжі й кухонні меблі повинні бути функціональними й комфортними одночасно.

У будь-якому містечку можна знайти дизайнерів. Деякі з них працюють у фірмах, що створюють меблі та інтер'єр. Вони готові допомогти клієнту оформими дизайн усієї квартири. Якщо в будинку живе жінка, то процесом створення кухні, звичайно, повинна керувати саме вона. Адже господині проводять багато часу в цьому приміщенні. Якщо жінку важко заманити на кухню, то варто діяти хитріше, щоб бути ситим.

Кухня просто обязана быть оформлена так, чтобы в ней все было уютно и гармонично

Щоб ваша кохана зробила все правильно, допоможіть їй, користуючись сильними руками й розумною головою. Наші нехитрі поради, щодо вдалого облаштування кухні, допоможуть вам.

По-перше, необхідно продумати систему освітлення. Крім виконання основної функції, воно повинно створювати гарну атмосферу для кімнати. Обов'язково продумайте спрямоване освітлення, щоб було добре видно робочу поверхню для приготування їжі. Останнє забезпечать софіти, які також полегшать пошук продуктів, що зберігаються на полицях великого кухонного гарнітура. Світильники на стелі зможуть виконати завдання фонового освітлення. Якщо встановити невеликі ліхтарики на шафах зі скляними фасадами, атмосфера на кухні стане святковою.


Обязательно продумайте направленное освещение, которое будет хорошо освещать рабочую поверхность для приготовления еды

Оригінальні плетені кошики - це прекрасний варіант декору, місце зберігання кухонного дріб'язку. Вони досить оригінальні, а також затишні й красиві.
Щоб мати гарний настрій та великий апетит, мажна додати трохи яскравих фарб. Ваші близькі швидко оцінять таке рішення, особливо в осінній похмурий день. Повертаючись з роботи додому, не хочеться бачити тільки сирість і смуток. Літні фарби - те особливе, що може спонукати готувати смаколики. Додати кольорів у кімнату, що виконана в похмурих тонах, допоможуть яскраві картини на стінах або фіранки. Також потрібно пам'ятати, що помаранчевий, жовтий і зелений кольори підвищують апетит, полегшують засвоєння їжі.

Оранжевый, желтый и зеленый цвета повышают аппетит и улучшают усвоение пищи

Особливої уваги заслуговує обідня зона, а саме стіл та стільці. Якщо на кухні переважають округлі форми, виберіть стіл з овальною стільницею. Якщо ж використовуються прямі кути, квадратний або прямокутний стіл органічно доповнить ваш інтер'єр. Круглий обідній стіл зі скляною стільницею відмінно підійде для маленької кухні. Прозора стільниця зробить обідню зону візуально легшою, не обтяжуючи інтер'єр невеликого простору.

Обеденный комплект с круглым столом и стеклянной столешницей.

Оформлюйте інтер'єр правильно, щоб кухня або обідня зона були яскравими та затишними. Справжня господиня буде проводити багато часу в такій кімнаті, готуючі смачні страви. Знайти хороші меблі для сучасного інтер'єру можна на нашому сайті https://www.cruzo.ua/, у розділі Обідні комплекти.

Коментарі

Поки немає коментарів

Написати коментар