4 причини, чому меблі з ротангу надійні.

20.04.2016

4 причини, чому меблі з ротангу надійні.

Багато хто вважає, що плетені меблі з лози і ротанга - це одне і теж, і часто ці поняття використовують як взаємозамінні. Справа в тому, що плетені меблі з ротангу підпадають під ту ж категорію меблів, що і з лози, але між цими виробами існує значна різниця. 

Отже, пропонуємо визначити ці відмінності.

1. Діаметр ротангове джгута коливається від 2 см до 8 см, а довжина досягає сотні метрів. Лоза ж, як правило, це прути від 1м до 4м. Його стебла неоднорідні в діаметрі, тому доводиться робити меблі з коротких фрагментів. А ось плетене полотно з ротанга виходить однорідним, тому що містить мінімум стиків.

2. Структура лози - волокниста, тому гнути її важче, ніж ротанг. Ротанг завдяки пористому шару вільно гнеться, а при відповідній обробці парою може приймати практично будь-які форми. Тому меблям з натурального ротангу можуть надавати більш витіюваті і цікаві візерунки.

3. Лозу і ротанг спочатку розпарюють, очищають від кори, а потім надають потрібну форму. Але якщо пересушити лозу, то вона, швидше за все, трісне. Стовбур натурального ротанга містить багато внутрішнього соку, і під впливом пара заготівлях надають необхідну форму. Сік ротанга діє як природний клей і твердне як епоксидна смола.

4. Ніяка лоза не може зрівнятися міцністю і можливостями з ротангу. Щоб ротанг тріснув, треба докласти величезних зусиль - виріб з нього витримує вагу 100 - 250 кг. Але і ці меблі не варто пересушувати. Чим вище вологість, тим краще для ротангових меблів.

Коментарі

Поки немає коментарів

Написати коментар