Асортимент меблів з ротангу

07.09.2015

Асортимент меблів з ротангу

Гнучкість та міцність ліани ротангу дозволяють майстрам створювати справжні шедеври, які здатні прикрасити будь-який будинок. Наприклад, можна легко знайти унікальний гарнітур для їдальні, спальні, вітальні, в яких будуть ідеально поєднуватися спинки ліжка, буфети, стільці, столи. Без сумніву, кімната виглядатиме неймовірно затишно й оригінально.

Ротанг - це тепло й комфорт, дивовижна краса й унікальність. Стільці, крісла, етажерки, полички - всі ці, а також інші меблі із цих ліан, будуть дарувати тепло вашому будинку. Адже ротанг зростає у вологих теплих джунглях, зігріваючись тропічним сонечком, насичуючись дощовою водою.

Справді, багато предметів для будинку можна виготовити із цього чудового матеріалу. Крім стільців і неймовірно зручних крісел-качалок, з ротангу виробляються столики для газет, куточки для вітальні, тумбочки під телевізор, буфети та ін. Усе це - можливість створити дивовижний інтер'єр для будь-якого будинку, насолоджуватися затишною домашньою атмосферою.

Правила догляду за меблями з ротангу.

Простота догляду - одна з найважливіших переваг меблів з ротангу.

Не зважаючи на натуральність самого матеріалу, структура ліани й правильна обробка, під час створення меблевих предметів, забезпечують простий догляд. Таким чином, реалізована можливість елементарно підтримувати чистоту, не використовуючи дорогих спеціальних засобів.

• Пил можна видаляти пилососом, витирати вологою ганчіркою.
• Якщо потрібно видалити плями різного походження, досить приготувати теплий мильний розчин, змочити в ньому губку або ганчірку та видалити забруднення. Важливо лише пам'ятати, що ганчірку потрібно добре викрутити, адже вона не повинна бути мокрою.

• Можна мити меблі водою, поливаючи зі шлангу. Таку мийку варто проводити у вітряну погоду, щоб меблі висохли швидко.

• Не використовуйте вологі меблі з ротангу. Можуть з'явитися деформації в конструкції.
• Якщо помітили розмиті місця або смуги, зачистіть їх наждачним папером, покрийте лаком.
• Не розміщайте меблі з ротангу біля радіаторів опалення. Також не залишайте столи, стільці з цього матеріалу під прямими сонячними променями надовго. Тропічна ліана, як і будь-яка натуральна деревина, має властивість розсихатися. 

Коментарі

Поки немає коментарів

Написати коментар