Купуйте правильні садові меблі.

23.05.2016

Купуйте правильні садові меблі.

У минулих дописах ви зможете знайти інформацію про: переваги меблів з ротангу, відмінні властивості садових плетених виробів та пластикових, особливості штучного й натурального матеріалу. Ми вже визначили, де росте ротанг, яку структуру має. Очевидно, встигли переконатися, що плетені меблі практичні й досить красиві.

Ротангові меблі - модний тренд останніх років. Стільці й столики зі штучного ротангу розміщають на території вуличних кафе, на літніх терасах ресторанів. Якщо була б можливість оглянути сади знаменитих українців, ви б побачили безліч оригінальних вигинів унікальних моделей. Різноманітність форм і дизайну демонструє, наскільки ротанг підходить для виробництва меблів.

плетеная мебель терраснаядома основателя facebook

(Будинок Марка Цукерберга в Силіконовій Долині)

Сьогодні ми пропонуємо поговорити про використання меблів у ландшафтному дизайні й оформленні терас. Кожен власник саду або присадибної ділянки хоче зробити їх не тільки красивими, але й зручними. Розглянемо деякі приклади.

 Садовая мебель из ротанга

Садові меблі - це невід'ємна частина кожного доглянутого саду. Саме вони створюють затишні теплі вечори з родиною або друзями, комфортний відпочинок на свіжому повітрі.

отдых в саду на плетеной мебели


Крім того, садові меблі - це частина ландшафтного дизайну вашого саду. Вибравши відповідне місце в саду, беремось за підбір садових меблів. Не будемо зупинятися на тому, що дуже важливо обрати гарні меблі, які довго будуть вашим улюбленим місцем для посиденьок.

Перед придбанням садових меблів, потрібно визначитися зі стилем та призначенням. Тихі й спокійні вечори доповнять витончені моделі, які будуть відповідати настрою й ситуації.

Комплект мебели из натурального ротанга

Обеденный комплект мебели для садаЯкщо на ділянці переважають масивні дерева, великі кущі, то меблі в саду повинні бути великими й габаритними.

Мебель для дачи плетеная из ротанга

Якщо ви обожнюєте гучні вечірки, то краще обирати міцні меблі з вологостійкою м'якою частиною. Гості легко зможуть залишитися ночувати, а перекинутий напій не засмутить власника меблів.

мебель для отдыха в саду на даче

плетеная мебель для отдыха в саду из ротанга

Варто згадати про вибір матеріалу для садових меблів. Найпоширеніші: дерево й пластик. Зрозуміло, що пластикові меблі - це мінімум естетики. Дерево й метал - традиційні матеріали.

Ми ж пропонуємо зупинитися на ротангових меблях для саду. Вони прекрасно вписуються в ландшафтний дизайн.

Звичайно, у нашому магазині можна знайти меблі, які доповнять будь-яку зону відпочинку. Поки не маєте власного будинку? Можете створити затишний куточок будь-де, навіть на даху багатоповерхового будинку.

садовая плетеная мебель из ротанга

 

Коментарі

Поки немає коментарів

Написати коментар