Меблі з ротангу - затишок і комфорт вашого будинку

31.08.2015

Меблі з ротангу - затишок і комфорт вашого будинку

Оформляючи свій будинок або квартиру, ми, звичайно, хочемо зробити їх красивими та оригінальними. Не забуваємо й про комфорт, адже кожному важливо зручно відпочивати, після важкого робочого дня. Здавна плетені меблі вважалися символом затишку й тепла. Певна річ, складно уявити собі що-небудь більш привабливе й дивовижне.

Плетіння - стародавнє мистецтво. Та варто зауважити, не кожне дерево має відповідні властивості, що забезпечують виготовлення плетених меблів. Ротанг - матеріал, який має оптимальні характеристики для цього.

Досить одного погляду, щоб зрозуміти, що меблі з ротангу ідеально підходять до різних стилів: кантрі, романтичного, рококо тощо. Плетені крісла-качалки, стільці, столи дивно прикрашають інтер'єр, вносять нотки тепла, сонця.

Ажурність виробів може змусити вас вагатися, щодо стійкості та надійності виробів. Та будьте впевнені, що саме меблі з ротангу вирізняються високою міцністю. Служать такі стільці, крісла, столи не менше двадцяти п'яти років.

Після повного виготовлення, меблі з ротангу піддаються спеціальній обробці. Остання робить продукцію стійкою до вологи. Таким чином, вироби можна використовувати не тільки в будинку, але й у лазні, сауні, біля басейну, на відкритій веранді, у зимовому саду. Прекрасна можливість створити затишну обстановку в будь-якому місці. 


Ротангове плетіння дозволяє створювати меблі в різних стилях. Отже, можна легко підібрати варіант до будь-якого дизайнерського оформлення. Наприклад, сучасні методи виготовлення дозволяють зробити для керівників або персоналу строгі й елегантні крісла, які легко впишуться в офісний інтер'єр. Не зважаючи на діловий стиль, меблі з ротангу будуть виглядати кокетливо.

Коментарі

Поки немає коментарів

Написати коментар