Речі, що створюють атмосферу в просторі

20.10.2015

Речі, що створюють атмосферу в просторі

Особливі дизайнерські речі, привертаючи унікальністю нашу увагу, відволікають від головного. Наведу приклад. Отримавши в спадок старовинні ложки, я довго не згадувала при них. Знайшовши якось їх у шухляді, подумала, що варто було б ними користуватися. Хочу запевнити, що згодом витончені форми перестали приносити насолоду, але з'явилося щось інше.

Коли на столі були присутні лише сучасні столові прилади, не вистачало якоїсь глибини, втрачалась певна атмосфера. Звичайна їжа піднімала настрій будь-коли, якщо ж старовинні ложки були в руках. 

Все було очевидно. Я вловила ту ниточку, яку шукала так довго. Знайшовши родзинку наших ротангових меблів, зрозуміла те, що саме мене приваблює. 

Наші меблі плетуть з пальми ротангу вже багато століть. Створюють їх, звичайно, щоб оформити інтер'єр, створити комфортну зону відпочинку. Та не забувайте, що саме вони формують атмосферу в приміщенні, наповнюють простір теплом, історією та позитивом.

Чому безліч створених дизайнерських ідей не приносить позитивного впливу на атмосферу приміщення? І як вийшло, що меблі, виготовлені фактично вручну, без використання сучасних технологій, можуть наповнити теплом і затишком будь-яке приміщення? 

З'явилася необхідність порівняти свої спостереження. Визначити різницю між новими моделями предметів обстановки та нашими плетеними меблями. Відсутність різкої, висунутої на передній план, помітності гідно сприймалася. 

Вищезгадане не означає, що сучасні вироби - негативні. Та, як правило, створені лише для привернення уваги. 

Щоб особливо оформлити інтер'єр, потрібно відмовитися від марнотратства, використовуючи кращі методи. Більшість «нормальних» речей будуть заміняти «особливі». В останніх немає тривалої перспективи. Дійсно, вони привертают увагу, проте порушують потенційно хорошу атмосферу.

Ті старовинні ложки підтверджують, що ми потребуємо своєрідного затишку для душі. Непомітне, на перший погляд, завжди добре відчувається. Речі, що створюють особливу атмосферу в просторі, завжди залишаються в пріоритеті.

Коментарі

Поки немає коментарів

Написати коментар