Технологія виробництва меблів з ротангу

29.09.2015

Технологія виробництва меблів з ротангу

Спочатку для майбутніх плетених меблів з гнутого ротангу створюється каркас-основа, а потім на ній виконується виготовлення ротангового полотна. Способів плетіння з такого матеріалу існує кілька десятків. Така кількість дозволяє зробити кожен виріб по-справжньому унікальним.

Після закінчення роботи на самою структурою плетених меблів, їх покривають шаром міцного безбарвного лаку. Він виступає додатковим захистом для виробів від зовнішніх впливів, спрощує догляд за ними. Тому меблі з натурального ротангу також можна використовувати в саду й на терасі.

Сучасне виробництво меблів з ротангу трохи відрізняється від того, що застосовувалося багато століть тому. Крім різних видів плетінь і вузлів кріплення, в їх виготовленні використовуються й інші матеріали: шкіра, скло, текстиль. Це дозволяє додатково підкреслити природну красу тропічної ліани, урізноманітнити меблевий асортимент.

Виробники плетених меблів високо цінують ротанг, тому що цей матеріал ідеально підходить для створення: крісел, стільців, столиків, ліжкових спинок, вставок для шаф. Важлива перевага - таке виробництво безвідходне.

Серцевина ліани розрізається на смуги, застосовується для плетіння каркасів виробів. Розпарений стовбур ротангу - сировина для несучої конструкції. Зняту кору майстри використовують для того, щоб обплести стики або кути виробів, створити якісне покриття вставок для шаф.

Коментарі

Поки немає коментарів

Написати коментар