Як легко й недорого оновити інтер'єр?

23.10.2015

Як легко й недорого оновити інтер'єр?

Продовжуючи нашу інтер'єрну розмову, хочу наголосити на тому, що мене все більше захоплює витонченість переплетень ротангових волокон, яка втілюється в ідеях дизайнерів.

Позиції одної лінії виконуються в єдиному стилі, поєднуючись у колірних рішеннях. Купуючи окремі предмети колекцій, необхідно пам'ятати, що придбаний стілець, стіл або крісло з ротангу гармонійно ввіллються в будь-який інтер'єр.

Плетені меблі чудово поєднуються з мармуром, склом, металом, деревом, тканиною, а також з різними інтер'єрними течіями.

Також перевага ротангових меблів - унікальне доповнення вже сформованого інтер'єру. Урізноманітнивши спальню ажурним плетеним кріслом і ширмою з ротангу, ви принесе туди ще оригінальність і таємничість.

Чи пробували ви до звичного столу з дерева або скла на своїй кухні приставити плетені крісла та стільці? Будьте впевнені, це додасть фарб вашим сімейним обідам та вечерям!

Балкон. Якщо ви не Плюшкін, то давно підлаштували цей куточок для літніх вечорів, для відпочинку після спекотного робочого дня! Потіште себе подихом свіжого вітерця та келихом легкого вина в приємній компанії. Без сумніву, плетені затишні крісло, диван, гойдалка допоможуть відпочити більш комфортно.

Звичайно, комплект, окремий предмет меблів, декор з ротангу - незабутній подарунок на ювілей, новий рік, весілля тощо. Ваші близькі будуть задоволені будь-якими кріслом-гойдалкою, гойдалкою, квітником, ширмою, столиком, комплектом плетених меблів.

Створюйте красу й комфорт поруч!

Далі буде…

Коментарі

Поки немає коментарів

Написати коментар